Forum klasowe. Wypowiedz się bez cenzury.

_._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_.__._::_._


#1 2011-02-05 14:15:54

 lesiu

http://img80.imageshack.us/img80/5057/modolesiu.jpg

13520542
Call me!
Skąd: Zagórz
Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 43
Punktów :   15 

Jak pozbyć się świadków jehowy !![przydatne]

Na dilerkę

    * Musi być was dwóch w domu.
    * Wpuść delikwentów do mieszkania.
    * Żeby zachować pozory, nie należy być miłym podczas zapraszania ich do środka.
    * I od razu zapytać, czy przynieśli towar, najlepiej stanowczym tonem.
    * Gdy delikwenci nie będę wiedzieć, o co chodzi, wołasz kumpla pod umówionym pseudonimem.
    * Mówisz: Kurwa, ci pajace nie przynieśli towaru... Co z nimi zrobimy?
    * Możesz dodać: Przynieś klamkę, gdzie mój nóż?
    * Kolega przychodzi, najlepiej ze stwierdzeniem, że noża lub pistoletu nie ma (grożenie osobom bronią lub nożem to przestępstwo), Ty mówisz: Kurwa, to szukaj dalej...
    * Ciesz oczy tym, jak delikwenci pospiesznie będą chcieli opuścić twoje mieszkanie.
    * Ważna uwaga: musisz wykazać się umiejętnościami improwizacyjnymi, aby nie dać im dojść do słowa, tylko cały czas wkręcać ich w sytuację.
Na czas

Należy odegrać stosowną scenkę. Nie otworzywszy drzwi wydrzeć się:
– Kurwa, co za debil przychodzi o tak wczesnej porze? Mamuśka, kurwa, otwórz im drzwi! (niezależnie od tego, kiedy zostajesz przez Świadków nawiedzony).
Mamuśka drze się, żebyś sam im otworzył. Drzesz się:
– Dobra, ale jak to Świadkowie Jehowy, to ich zapierdolę!
I dajesz im 30 sekund na ucieczkę.
Na sekciarza

    * Grzecznie otwierasz drzwi, witając się ze Świadkami.
    * Nie możesz pozwolić dojść im do słowa, nawijając coś w stylu: Tak, bracia i siostry, zaprawdę, przebudzenie jest blisko, Tak, bracia i siostry, pierwiastek mojego życia jest pierwiastkiem waszego życia, Tak, bracia i siostry, wszystkie religie nieuchronnie zmierzają ku upadkowi.
    * Z braku możliwości wygadania się Świadkowie powinni odejść, zostawiając ci ulotki i gazetkę. Przydadzą się do palenia w piecu albo jako podkładka pod patelnię z jajecznicą.

Na kablówkę

    * Jedna osoba, mieszkanie blokowe.

– Dzień dobry, chcieliśmy pana zapytać o...
– Nie wiem o co wam chodzi. Nie mam pojęcia skąd się wzięły te wszystkie programy.
– ?
– Ja się na tych kablach nie znam, ktoś w nocy musiał grzebać.
– Ale my nie jesteśmy...
– Wiem, wiem, co sobie myślicie, ale na tym HBO i tak same powtórki lecą. No sami powiedzcie, kto będzie płacił za to 3 dychy miesięcznie?
– Nie mamy do pana o to pretensji, chcieliśmy tylko...
– Dobra, wygraliście. Przyznaję się, szwagier pożyczył kluczyk do skrzynki i się podpięliśmy. Ale to nie tylko my. Szymalska z dołu też ma nielegalnie i papierosami z przemytu jeszcze handluje.
– Ale my jesteśmy Świadkami Jehowy!
– Coo? To czego mnie w błąd wprowadzacie! Żartów wam się zachciewa?! Nie wiecie, że to nielegalnie pod monterów się podszywać! Ja wszystko o was wiem, to wy szczacie po piwnicach i żarówki wykręcacie! Jeszcze raz mi tu przyjdziecie...
Na strzykawkę

Naturalnie wpuszczamy ich do domu. Jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi, że przyszli. Chwilę rozmawiajmy z nimi o religii i innych rzeczach. Następnie stawiamy na stole krzyż i zapalamy świece. Zasłaniamy żaluzje lub rolety. Wyciągamy strzykawkę i mówimy:
– A teraz, moi bracia, wymienimy się krwią! Jesteście na to gotowi?
Na satanistę

Wpuszczamy świadków Jehowy do domu. Gdy przewodnicząca bierze oddech przed wykładem o dobrych nowinach i mądrości połączonej z dobrocią ich króla królów, przywołujesz kolegę i oznajmiasz praktykanci przyszli, czas zacząć czarną mszę. Kolega odpowiada: W porządku. Niech złożą swoją ofiarę krwi. Możesz zapytać o kota lub ludzkie zwłoki.
Na Krzyżaka

Dość drogi sposób ale daje dużo przyjemności.

    * Kup zbroję, miecz, tarczę.
    * Charakteryzacja krwi (ketchup, bez, może być prawdziwa)
    * Kiedy usłyszysz pukanie, z impetem wybiegnij przez drzwi.
    * Dobywasz miecza i wrzeszczysz wniebogłosy Zrobię wam z dupy jesień średniowiecza!!!

Na alfonsa

    * Potrzebny znajomy.
    * Muszą przyjść dwie kobiety, jedna młoda i ładna, druga starsza... A jak stara to wiadomo – brzydka.
    * Gdy usłyszysz dzwonek do drzwi, otwórz je i oznajmij: „Młoda właź, a stara niech poczeka za drzwiami”. Któraś z nich powinna powiedzieć, że muszą razem i takie tam gadanie. Krzyknij do kumpla siedzącego w pokoju: „Zdzichu, chcesz starą?”.
    * Mając pokerową minę czekaj na efekt końcowy, jakim powinna być ucieczka Jehowych.
    * Alternatywnie zalecasz się do babki, olewając faceta. Bądź przy tym kurewsko nachalny! Któreś z nich, jeśli nie oboje, powinno trzasnąć twoimi drzwiami, zanim Ty to zrobisz.

Na swojaka

    * Witasz petentów słowami: Witam was w imieniu jednostek króla dobrotliwego, co spotykają się w wierze ostatnich znaków, przetrwają tylko świadkowie wiary naszej.
    * Jehowi rozpoznają w tobie swojego, tudzież nie znajdują w swoich śmiesznych materiałach odpowiedzi i odchodzą.

Na studenta

    * Przyjmujesz Świadków Jehowy do domu
    * Dajesz im herbatę i ciasteczka albo ciasto (sernik najlepiej). Rozpoczynasz studium Biblii.
    * Po studium rozpoczynasz chodzić na zebrania, bierzesz chrzest i już więcej do Ciebie nie przyjdą!

Na chama

    * Otwierasz drzwi.
    * I zaraz nimi przypierdCenzura2.svgsz.
    * Tylko nie za mocno. Niech nie wylecą z zawiasów.
Na skrytobójcę

Bardzo ryzykowny i trudny sposób. Działa tylko jeśli masz dom jednorodzinny i mieszkasz sam.

    * Bierzesz nóż lub coś ostrego i cichego (nie piłę łańcuchową).
    * Nie otwierasz drzwi tylko wychodzisz oknem i (w miarę możliwości) piwnicą.
    * Skradasz się (lepiej na boso lub w kapciach)
    * Wyjmujesz nóż albo co innego.
    * ZapCenzura2.svgsz Świadków.
    * Zakopujesz w ogródku (tylko tak, żeby nikt nie widział) i zmywasz krew Jehowy. W razie ponownego nawiedzenia zrobić to samo. W końcu będziesz miał cmentarz Jehowy.

Na Onych

Wymaga dużych zdolności aktorskich tudzież improwizacyjnych.

2 osoby, 2 garnitury, 2 pary czarnych okularów.

    * Kiedy Jehowi przyjdą, mówisz do kolegi (też w garniturze): Słuchaj, oni chyba wiedzą za dużo. Pamiętasz, co teraz mamy z nimi zrobić?
    * Podziwiasz efekty (Jehowi uciekają myśląc, że jesteście Onymi).
Na egzorcystę

Będą ci potrzebne woda święcona, Pismo Święte, sutanna i krzyż.

    * Otwierasz grzecznie drzwi
    * Wykrzykujesz coś w stylu "Precz szatanie!!!" lub "Diable zostaw to ciało!!!" może być również "Boże daj mi siły!!!"
    * Następnie kropisz ofiary świadków wodą święconą i mówisz: "W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, PRECZ!!!"
    * Czytasz jakiś fragment Pisma Świętego tak głośno żeby sąsiedzi usłyszeli.
    * Później pokazujesz im krzyż i krzyczysz "W imię Jezusa, odejdź precz!!!"
    * Obserwujesz jak skołowani świadkowie wychodzą z mieszkania.

PS. Nie możesz im dać dojść do słowa
Na Kanibala

Będą ci potrzebne:

    * czarna farba
    * kawałek szmaty
    * sztuczne palce (bądź inne części ludzkiego ciała, mogą być prawdziwe)
    * nóż lub dzida

Sposób postępowania:

    * malujesz całe ciało farbą
    * używasz szmaty jako majtek (Widziałeś w telewizji (lub na żywo) jakiegoś buszmena? Jeśli tak, to wiesz o co chodzi)
    * zapraszasz świadków Jehowy do domu trzymając w ręku nóż lub dzidę
    * witasz ich słowami "Moja brat być bardzo dobra" i wyjmujesz z lodówki rekwizyt

Na zaskoczenie

    * Otwierasz grzecznie drzwi i witasz Świadków słowami: "Dziękuje mam już paszport Polsatu." Następnie jeszcze grzeczniej drzwi zamykasz.

Na komunistę

    * Wpuszczasz burżujów Jehowych do mieszkania
    * Witasz ich słowami Co się stało, towarzysze? Czy udało wam się wskrzesić towarzysza Stalina?
    * Oni patrzą się na ciebie jak na idiotę, ale mimo tego zapraszasz ich na jakąś przekąskę (np. ciasto)
    * Daj im dojść do słowa. Kiedy zaczną przerwij im natychmiast i krzycz: Nigdy nie dam się nawrócić na waszą burżujską religię. Towarzyszu (imię kolegi)! Szykuj ciężarówkę, mamy kolejnych chętnych do łagru!

Powinni jak najszybciej opuścić twoje mieszkanie.
Na teleturniej

    * Otwierasz Świadkom drzwi i czekasz na pytanie "Chcesz poznać prawdę o Jezusie?". Twoja odpowiedź brzmi "A co to, kurwa, teleturniej?".
    * Następnie kulturalnie zamykasz drzwi i cieszysz się świętym spokojem.

Na nieobecność

    * Gdy usłyszysz pukanie Świadków do drzwi, wyłączasz TV/Winampa/Red Tube'a i zwyczajnie udajesz, że cię nie ma w domu.
Na Ojca Chrzestnego

    * Potrzebujesz kilku kolegów w garniakach , dobrej znajomości kina gangsterskiego i ewentualnie kilku plastikowych pistoletów
    * Kiedy zapukają, niech jeden z twoich kolegów otworzy im drzwi i bez słowa wprowadzi ich do domu
    * Ty sam siedź za biurkiem z poważną miną (najlepiej przy zaciągniętych zasłonach) a wokół ciebie niech stoi reszta kumpli z pistoletami za paskiem (Jehowi powinni już się przestraszyć)
    * Gdy wejdą powitaj ich nawijką " Witajcie w moim domu, jak mogę wam pomóc" wygłoszoną w stylu Marlona Brando z wyraźnym włoskim akcentem
    * Gdy zaczną gadać o nawracaniu przerwij im " A więc chcecie abym pomógł Wam nawracać ludzi. Dobrze, żaden Włoch nie odmówi szczerej prośbie potrzebującego - ale pamiętajcie że może ja będę potrzebował kiedyś pomocy od Was, przyjaciele." i zwracając się do "ochroniarzy" : "Vito , Salvatore, pomóżcie państwu przekonywać ludzi - tylko żeby nie skończyło się jak ostatnio, bo nasz Consigliere i tak ma dużo pracy i nie zamierza was znowu bronić"
    * Jehowi zaczną tłumaczyć że zaszła pomyłka i że oni lepiej już pójdą , na co ty podnosząc się z miejsca" GARDZICIE MOJĄ POMOCĄ? ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ CZŁONEK RODZINY RAVIOLICH NIE ZNIESIE TAKIEJ OBELGI!" poczym niech "ochrona" wywali ich za drzwi.
    * Możesz wysłać dwóch najgroźniej wyglądających ziomków żeby chwilę szli za Jehowami - powinno to dać jeszcze lepszy efekt

Na Kota

    * Potrzebujesz kota, najlepiej czarnego.
    * Gdy Jehowe pukają do dzwi, bierzesz kota na ręce
    * Otwierasz grzecznie drzwi i mówisz "Przepraszam, ale przeszkadzacie mi w kolacji."
    * Grzecznie zamykasz drzwi i cieszysz sie spokojem.

Na Poetę

    * Wydrukuj sobie hasło " MY JEHOWYCH NIE WPUSZCZAMY - Z WIARY SWOJEJ NIE ZJEŻDŻAMY"
    * Powieś na drzwiach i ciesz się spokojem

Ostatnio edytowany przez lesiu (2011-02-05 19:03:47)


http://img593.imageshack.us/img593/1186/beznazwy1jk.jpg

LESIU

Offline

 

#2 2011-02-05 14:28:26

Gilbi

http://blog.flamingtext.com/blog/2011/02/05/flamingtext_com_1296904768_3331.gif

status blckdrvr1@aqq.eu
31819667
Call me!
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 117
Punktów :   

Re: Jak pozbyć się świadków jehowy !![przydatne]

Dobre.
"+"


http://img534.imageshack.us/img534/6225/beznazwy1fq.jpg

Offline

 

#3 2011-02-05 14:30:03

Gilbi

http://blog.flamingtext.com/blog/2011/02/05/flamingtext_com_1296904768_3331.gif

status blckdrvr1@aqq.eu
31819667
Call me!
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 117
Punktów :   

Re: Jak pozbyć się świadków jehowy !![przydatne]

Albo kupujesz groźnego psa otwierasz bramę prowadzisz po schodach a twój ziomek spuszcza psa i patrzysz jak fantastycznie skaczą przez płot niestety z nieudanym telemarkiem (na ryja ) :DDDD


http://img534.imageshack.us/img534/6225/beznazwy1fq.jpg

Offline

 

#4 2011-02-05 19:24:28

Pani Ka.

Śmiertelnik

12649531
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Jak pozbyć się świadków jehowy !![przydatne]

Zadymiste !
XD

Offline

 

#5 2011-02-05 19:26:38

Gilbi

http://blog.flamingtext.com/blog/2011/02/05/flamingtext_com_1296904768_3331.gif

status blckdrvr1@aqq.eu
31819667
Call me!
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 117
Punktów :   

Re: Jak pozbyć się świadków jehowy !![przydatne]

No racja Krolinko Ś. Nic sie nie ukryje. A i chcesz byc moderatorem Punku rocku i huj wie co??


http://img534.imageshack.us/img534/6225/beznazwy1fq.jpg

Offline

 

#6 2011-02-18 12:19:13

OKa

http://img207.imageshack.us/img207/7375/dziewczyna.png

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jak pozbyć się świadków jehowy !![przydatne]

muszę wypróbować ;D ;D

Offline

 
Nie ponoszę odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników forum. Wszystkie pytania, zgłoszenia nadużyć,skargi proszę kierować na e-mail: roco252-1996@o2.pl zostaną rozpatrzone wciągu 14 dni roboczych. Administrator

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otekipa.pun.pl www.infern0.pun.pl www.2f2lo.pun.pl www.wwstizmagisterka1.pun.pl www.naruto1357.pun.pl